Menu

بسته بندی در فروشگاه بینالکو

بسته بندی توتون پیپ در فروشگاه بینالکو

در فروشگاه بینالکو توتون پیپ به دو صورت بسته بندی Original و Stand Up Pouches می باشد.

Original : این مدل توتون ها در بسته بندی برند تولید کننده عرضه می شود.

Stand Up Pouches : این بسته بندی یک مدل بسته بندی مرسوم در تمامی کشورها می باشد. باید توجه داشته باشیم برندها وقتی می خواهند یک کالایی را تهیه نمایند سعی در جذب مشتری دارند و بسته بندی یک کالا در جذب مشتری کمک زیادی خواهد نمود به همین علت هزینه زیادی صرف تولید بسته بندی می کنند که این هزینه باعث بالا رفتن قیمت کالا می شود به همین علت چند سالی می باشد در کشورهای مختلف برندها کالاهای خود را به صورت وزن بالا (در بسته های یک تا پنج کیلویی) به فروش می رسانند و فروشگاه ها در وزن های مختلف با قیمت پایین تر بسته بندی می کنند و به خریداران عرضه می کنند و فروشگاه ما نیز با تنها تامین کننده فروش این محصولات در ایران قرارداد همکاری دارد و این مدل کالاها را با نام بسته Stand Up Pouches به فروش می رساند.

بسته بندی تنباکو قلیان در فروشگاه بینالکو

بسته بندی تنباکو قلیان در فروشگاه بینالکو برای تنباکوهای قلیان به صورت Stand Up Pouches می باشد.

فروشگاه بینالکو اولین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که اقدام به فروش تنباکوهای قلیان در اینترنت نمود و معمولا وقتی کاری برای اولین بار انجام می شود با موانعی برخوردار خواهد نمود. وقتی فروشگاه بینالکو بسته هایی که شامل تنباکو قلیان بود به پست تحویل می داد تعدادی از بسته ها به دست خریداران نمی رسید و خریداران بر این باور بودند که بسته ها توسط شرکت بینالکو ارسال نمی شود و این موضوع باعث سوء تفاهم هایی شده بود. وقتی چند خریدار متاسفانه تهمت هایی به فروشگاه زدند ما پیگیری هایی انجام دادیم و متوجه شدیم بسته هایی که تنباکو به علت فشار یا ضربه خراب شده اند و شیره تنباکو بسته ها را خراب می نموده بدون اینکه به فروشگاه یا خریدار اطلاع داده شود به زباله دانی انتقال داده می شوند.

بعد از پیش آمدن این موارد بینالکو با یک شرکت به توافق رسید تا سفارشات فروشگاه بینالکو و تمامی زیر مجموعه های بینالکو توسط این شرکت و به صورت بسته بندی Stand Up Pouches که در جهان مرسوم می باشد تهیه و ارسال شود.

این نوع بسته بندی از تنباکو های اورجینال و از بسته های بزرگ وزن شده و پلپ شده و برای خریداران ارسال می شود.

یک نمونه از بسته بندی را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید. مدل پک فوق برای تنباکوهای ارزان می باشد و تنباکوهای گران قیمت در بسته های شکیل ارسال خواهند شد که به مرور عکس ها در این قسمت قرار می گیرند.

بسته بندی در فروشگاه بینالکو

این نوع بسته بندی هم باعث می شود شیره تنباکو بسته را خراب نه نماید و همچنین قیمت فروش پایین تر باشد.

CLOSE
CLOSE
X